X
DZIĘKUJEMY!
TWOJA WIADOMOŚĆ
ZOSTAŁA WYSŁANA
Dowiedz się więcej
Podaj imię
Podaj nazwisko
Podaj numer telefonu
Podaj adres e-mail
* To pole jest obowiązkowe
* To pole jest obowiązkowe
* To pole jest obowiązkowe
* To pole jest obowiązkowe
* To pole jest obowiązkowe

Tutaj rozwiniesz swój biznes

miejsce tobie bliskie

Bliskie Piaseczno to jedyne w swoim rodzaju osiedle, które zaprojektowano w taki sposób, aby łączyło w jednym miejscu funkcje mieszkaniowe, wypoczynkowe i usługowo-handlowe. Realizowany w dwóch etapach kompleks położony będzie przy ulicy Tukanów, w pobliżu wyjazdu na Warszawę, budowanej drogi S7 oraz trasy na Magdalenkę.

wygodne polozenie

Docelowo na Bliskie Piaseczno składać się będzie ok. 300 mieszkań z czego 156 lokali znajdzie się w budynkach powstających w ramach pierwszego etapu. To właśnie w nich przewidziano również 27 lokali usługowych, zlokalizowanych wokół funkcjonalnie zaprojektowanych, zielonych i otwartych dziedzińców. Właściciele lokali będą mieli również do dyspozycji miejsca parkingowe w hali garażowej.

przestrzen dla ciebie

Atrakcyjna architektura budynków i przestrzeni wspólnych na otwartym powietrzu sprawi, że Twoimi przyszłymi Klientami będą mieszkańcy naszego osiedla, ale także czekający na twój biznes mieszkańcy sąsiednich budynków (w których mieszka obecnie ok. 8 tys. mieszkańców). Wszyscy z pewnością będą tu chcieli zrobić zakupy, coś zjeść czy wypić kawę. Tu warto będzie bywać!

Lokale usługowe

nr lokalu piętro powierzchnia m2 plan sprawdź cenę
0 79.46
0 95.50
0 70,29
0 95.86
0 67.59
0 91.56
0 91.56
0 82.01
0 66.80