X
DZIĘKUJEMY!
TWOJA WIADOMOŚĆ
ZOSTAŁA WYSŁANA
Dowiedz się więcej
Podaj imię
Podaj nazwisko
Podaj numer telefonu
Podaj adres e-mail
* To pole jest obowiązkowe
* To pole jest obowiązkowe
* To pole jest obowiązkowe
* To pole jest obowiązkowe
* To pole jest obowiązkowe

Gotowe lokale usługowe na sprzedaż

nr lokalu piętro powierzchnia m2 plan sprawdź cenę
0 79,37
0 95,49
0 96,38
0 91,66
0 91,37
miejsce tobie bliskie

PIASECZNO
Tukanów 10 i 12

Lokale usługowe usytuowane są w dynamicznie rozwijającej się okolicy w nowo powstałym osiedlu Bliskie Piaseczno firmy Ghelamco przy ul. Tukanów 10 i 12 w Starej Iwicznej tuż przy granicy z Piasecznem.

wygodne polozenie

Potencjał
Klientów

20 tysięcy mieszkańców w odległości 500 m dystansu od lokali. Samo osiedle Bliskie Piaseczno to docelowo 300 mieszkań, dla których park usługowy będzie ważnym punktem w codziennym życiu.

przestrzen dla ciebie

Wyjątkowa
lokalizacja

Bliskie Piaseczno to doskonale skomunikowane południowe przedmieście Warszawy, z potencjałem obsługi tysięcy mieszkańców.

miejsce tobie bliskie

Świetna
komunikacja

Szybka komunikacja z Centrum Warszawy, bliskość Lotniska Chopina i szybka kolej miejska SKM oraz niedawno oddana droga szybkiego ruchu S7, nieopodal której położony jest pasaż usługowy Bliskie Piaseczno.

wygodne polozenie

Elastyczna
przestrzeń

Duże witryny i dostępność miejsc parkingowych gwarantują widoczność i łatwość dostępu do usług. Metraże od 50 m2 do 95,8 m2 pozwalają na realizację różnorodnych koncepcji biznesowych. Istnieje możliwość łączenia lokali pod większe cele usługowe. Wszystkie nasze lokale mają wysokość 4,25 m.

przestrzen dla ciebie

Lokale pod gastronomię
z ogródkami

W ofercie znajdują się także lokale z przygotowaną instalacją do prowadzenia tzw. ciężkiej gastronomii. Wybrane lokale z zewnętrznymi ogródkami dla gastronomii.

Lokale usługowe