we create the future today

Ми є бельгійською девелоперською компанією, заснованою в 1985 році з досвідом офісного, комерційного та житлового будівництва. Ми створюємо унікальні проекти, які збагачують архітектурний ландшафт міст, забезпечуючи при цьому комфорт майбутніх користувачів та дотримуючись ідеї сталого розвитку. Протягом 30 років ми успішно реалізовуємо інвестиції також у Польщі.

ВИБРАНІ ОБ’ЄКТИ

Groen Константин

Будівництво першої черги мікрорайону Groen Константин, тобто 48 будинків, розташованих у західній частині інвестиції, буде завершено у 2022 році. В рамках цього етапу також будується рекреаційна частина із зеленим майданчиком та невеликим ставком з помостом, одна з кількох рекреаційних частин, призначених для мешканців.

www.groenkonstancin.com

Flisac Апартаменти Повисля

Flisac – це ексклюзивний житловий будинок, який будується в престижній частині варшавського Повисля, поруч зі Свентокшиським мостом та пам’ятником Русалки. Сучасна архітектура, привабливий зовнішній вигляд фасаду та якісні оздоблювальні матеріали виділяють Flisac на панорамі міста над Віслою. На даху заплановано розташувати зелений рекреаційний простір із заскленою оглядовою терасою, а в будинку – низку продуманих рішень для майбутніх мешканців.

www.flisac.com

Фоксаль 13/15

Фоксаль 13/15 – це розкішний житловий комплекс, що складається з двох суміжних історичних багатоквартирних будинків, розташованих у самому центрі міста, біля Королівської дороги. У проекті використовуються сміливі та рідкісні архітектурні та технологічні рішення з одночасним піклуванням про історичні цінності проекту. Дворівневий паркінг, SPA-зона з тренажерним залом, оглядовий майданчик з баром і джакузі, а також кімнати для гостей – це найважливіші зручності, спроектовані з урахуванням комфорту майбутніх мешканців.

www.foksal1315.com

Warsaw Spire

Warsaw Spire – це комплекс офісних будівель, розташований у діловій частині району Воля. Його домінантою є 180-метровий хмарочос – один із найвищих у Варшаві. Всередині комплексу створено Європейську площу з елементами малої архітектури, фонтанами та зеленими насадженнями, доступною для мешканців міста. Інвестиція отримала «Оскар» у сфері нерухомості на церемонії вручення нагород MIPIM у Каннах та звання Best Office & Business Development.

www.warsawspire.pl

Вороніча Qbik

Інвестиція Вороніча Qbik, введена в експлуатацію у 2012 році, є одним з найунікальніших варшавських житлових проектів за останні роки. У будинку, розташованому в районі Мокотув, є 350 одно- та 2-рівневих апартаментів в стилі лофт площею до 206 м2. Деякі з них оснащені панорамними вікнами висотою майже 6 м, з яких відкривається вид на центр Варшави.

Вілла Пан Тадеуш

Villa Pan Tadeusz – це перша житлова інвестиція Ghelamco в Польщі, яку завершено в 2005 році. Будівля з найвищим стандартом обробки, розташована у варшавському районі Охота, налічує 18 квартир і розташована поруч з одним із найбільших зелених оазисів міста - Щеслівицьким парком. Тому в проекті передбачені великі вікна та просторі тераси з видом на прилеглий парк та озеро.