we create the future today

Ми бельгійська інвестиційно-будівельна компанія, що була заснована у 1985 році, з досвідом роботи на офісному, торговому та житловому ринках. Ми створюємо унікальні проєкти, що збагачують архітектурний пейзаж міст, водночас дбаючи про комфорт майбутніх жителів та керуючись ідеєю сталого розвитку.

Упродовж 30 років ми також успішно реалізуємо інвестиційні проєкти й у Польщі. У 2017 році хмарочос Warsaw Spire («Варшавський шпиль») був відзначений "оскаром нерухомості" у престижному конкурсі MIPIM Awards, що проводився у Каннах.

Найкращі пропозиції

Bliskie Piaseczno – Етап I

Цей житловий комплекс представляє нову якість в архітектурі, що поʼєднує в одному місці житлові, комерційні та відпочинкові зони. 156 квартир та 27 комерційних приміщень, розташованих у ґміні Лешновола/Lesznowola поблизу Пʼясечно/Piaseczna, доповнюють місцеву спільноту відкритими, зеленими двориками, які служать місцем зустрічей та інтеграції жителів. Проєкт є збалансованим з точки зору масштабу та відповідає потребам мешканців.

bliskiepiaseczno.com

Groen Konstancin

Groen Konstancin - це житловий комплекс домів, що складається з односімейних будинків, з характерною особливістю близькості та ряду. Перший етап, який враховує 48 домів, що розташовані у західній частині інвестиційного проєкту, вже був завершений. Будівництво II етапу цього проєкту, з якого складаються наступні 48 домів, буде завершено у 2023 році. Groen Konstancin відрізняється винятковою архітектурою, яка характеризується акцентами на деталі, позачасовою елегантністю, високим класом використаних матеріалів та сучасним дизайном. У житловому комплексі також передбачено рекреаційну зону для жителів компклексу у поєднанні із зеленим футбольним полем та невеликим ставком з причалом.

groenkonstancin.com

Flisac Apartamenty Powiśle/Апартаменти Flisac Powiśle

Flisac - це ексклюзивний апартаментний комплекс, який з'явився у престижній частині варшавського Повішьле/Powiśle, поряд із Świętokrzyskim/Шьвєнтокшискім мостом та пам'ятником Русалці. Сучасна архітектура, привабливий вигляд фасаду та матеріали найвищої якості виділяють комплекс Flisac серед панорами міста над Віслою. На даху передбачено зелену рекреаційну зону зі скляною оглядовою терасою, а в усьому будинку застосовано ряд цікавих та продуманих рішень для майбутніх жителів.

www.flisac.com

Фоксаль/Foksal 13/15

Фоксаль/Foksal 13/15 - це розкішний житловий проєкт, що складається з двох сусідніх історичних будинків, розташованих у маленькому центрі міста, поблизу Королівського Тракту. У проєкті застосовано сміливі та рідкісні архітектурно-технологічні рішення, одночасно дбаючи про його історичні цінності. Дворівневий паркінг, зона SPA з фітнес-залом, оглядова тераса з баром та гідромасажні ванни-джакузі, а також гостьові кімнати - це найважливіші зручності, що були створені з метою комфорту майбутніх жителів комплексу.

www.foksal1315.com

Woronicza Qbik

Інвестиційний проєкт Woronicza Qbik, був уведений в експлуатацію у 2012 році, та є одним з найбільш унікальних житлових проєктів Варшави за останні роки. У будинку, що розташований на Мокотуві/Mokotowie, розміщено 350 одно- та дворівневих апартаментів у стилі лофт, площею до 206 м². Деякі з них обладнані майже 6-метровими панорамними вікнами, з яких відкривається огляд на варшавське міське середовище. Внутрішній зелений дворик закритого типу (патіо), що видніється через скляний фасад, додає проєктній цілісності особливого характеру.

Villa Pan Tadeusz

Villa Pan Tadeusz є першим житловим проєктом компанії Ghelamco в Польщі, що був завершений у 2005 році. Розташований у варшавському районі Охота/Ochota, будинок відповідає найвищим стандартам проєктів, містить 18 апартаментів і розташований поруч з однією з найбільших зелених зон у місті - парком Щеншьлівіцкєґо/Szczęśliwickiego. Тому в проєкті передбачено великі вікна та просторі тераси з видом на сусідній парк та озеро.

Резиденція Tumska

Резиденція Tumska –це частина офісно-житлового комплексу, розташованого на майдані Бема/Bema у Вроцлаві - поруч із зручним та маленьким центром міста. Це перший проєкт компанії Ghelamco в Польщі за межами Варшави. У затишному будинку розроблено 71 апартамент з різноманітною житловою площею та підземним паркінгом для жителів комплексу. Унікальний характер резиденції доповнює ефектний внутрішній дворик з підсвіченим фонтаном.

The Bridge

The Bridge є найбільшим офісним будинком, який зараз будується у Варшаві. Цей хмарочос матиме вражаючу висоту – 174 метри та 40 поверхів. Будинок встановить нову якість на ринку нерухомості, зокрема завдяки мережі інтелектуальних рішень. Він має бути енергетично незалежним та на 100% використовувати чисту енергію завдяки нашим фотовольтаїчним сонячним панельним станціям. Це перший офісний проєкт у Центрально-Східній Європі, який отримав престижні сертифікати SmartScore та WiredScore, що вручаються найбільш технологічно розвиненим будівлям у світі. Запланований термін завершення будівництва офісного будинку - І квартал 2025 року.

warsawbridge.com

Warsaw UNIT

Це 46-поверховий офісний будинок висотою 202 метри, один з найекологічніших та найтехнологічніших хмарочосів у Європі, що ідеально вписується у стратегію ESG компанії Ghelamco. Переможець архітектурної нагороди за найкращий комерційний хмарочос у Польщі 2022-2023 року в конкурсі European Property Awards. Warsaw UNIT також є першим хмарочосом у Польщі, який на 100% живиться чистою енергією, завдяки власним фотовольтаїчним сонячним панельним станціям. Проєкт Ghelamco вирізняється елегантною, позачасовою архітектурою та оригінальними рішеннями, такими як хвилястий кінетичний фасад у вигляді драконової шкіри, а також новою атракцією на мапі Варшави - Skyfall Warsaw - піднебесна, скляна оглядова тераса, яка гарантує гостям незабутні враження.

www.warsawunit.com

ESG та ЕНЕРГЕТИЧНА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ

Як лідер у сфері ESG, Ghelamco прагне досягти повної енергетичної незалежності до 2025 року. Завдяки будівництву власних фотовольтаїчних сонячних панельних станцій, всі будівлі інвестора-забудовника будуть живитися на 100% чистою енергією. Першим хмарочосом у Польщі, що повністю живиться чистою електричною енергією, є Warsaw UNIT. Ми також активно працюємо над зменшенням споживання води. Хорошим прикладом є будівля The Bridge, в якій зменшення споживання води буде досягнуто на 75%. Це рекорд на європейському рівні!

СОЦІАЛЬНЕ
ЗОБОВ'ЯЗАННЯ

Метою Ghelamco є інтегрування будівель до міського простору, а також турбота про якість громадського простору, впроваджуючи ряд функціональних та прихильних рішень, що можуть допомагати місцевим громадам. У 2014 році ми створили Фундацію Sztuka w Mieście (Мистецтво у Місті), щоб працювати над покращенням якості життя міського простору. Її метою є просування, підтримка та популяризація художніх ініціатив, а також організація різноманітних культурних, спортивних та розважальних заходів для місцевих громад. Завдяки цим діям, Ghelamco - це не просто компанія, яка реалізує унікальні інвесторські прєкти, що збагачують архітектурний ландшафт міст, але також популяризатор сучасного мистецтва, що впроваджується у міську тканину. Результатом роботи фундації на користь місцевих громад є виставки Galerii Art Walk/Галереї «Арт-прогулянка» на Placu Europejskim/Європейському майдані у Варшаві, яка стала місцем численних соціальних, культурних та художніх заходів, що спрямовані на покращення стандартів життя жителів та умов праці користувачів офісів.