we create the future today

Jesteśmy belgijskim przedsiębiorstwem deweloperskim założonym w 1985 roku, z doświadczeniem w budownictwie biurowym, handlowym i mieszkaniowym. Tworzymy unikalne projekty wzbogacające architektoniczny krajobraz miast, jednocześnie dbając o komfort przyszłych użytkowników i kierując się ideą zrównoważonego rozwoju. Od 30 lat z sukcesem realizujemy inwestycje również w Polsce.

Wybrane realizacje

Groen Konstancin

Budowa pierwszego etapu osiedla Groen Konstancin, czyli 48 domów położonych w zachodniej części inwestycji, zostanie zakończona w 2022 roku. W ramach tego etapu powstaje również część rekreacyjna z zielonym boiskiem oraz niewielkim stawem z pomostem, jedna z kilku części rekreacyjnych przeznaczonych dla mieszkańców

groenkonstancin.com

Flisac Apartamenty Powiśle

Flisac to ekskluzywny apartamentowiec powstający w prestiżowej części warszawskiego Powiśla, przy Moście Świętokrzyskim i pomniku Syreny. Nowoczesna architektura, atrakcyjny wygląd elewacji i wysokiej jakości materiały wykończeniowe sprawiają, że Flisac wyróżni się w nadwiślańskiej panoramie miasta. Na dachu przewidziano zieloną przestrzeń rekreacyjną z oszklonym tarasem widokowym, a w całym budynku szereg przemyślanych rozwiązań służących przyszłym mieszkańcom.

www.flisac.com

Foksal 13/15

Foksal 13/15 to luksusowa inwestycja mieszkaniowa, na którą składają się dwie sąsiadujące ze sobą historyczne kamienice zlokalizowane w ścisłym centrum miasta, w pobliżu Traktu Królewskiego. W projekcie zastosowano odważne i rzadkie rozwiązania architektoniczno-technologiczne, jednocześnie dbając o zabytkowe walory projektu. 2-poziomowy parking, strefa SPA z salą fitness, taras widokowy z barem i jacuzzi oraz pokoje gościnne to najważniejsze udogodnienia, które stworzono z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców.

www.foksal1315.com

Warsaw Spire

Warsaw Spire to kompleks budynków biurowych, położony w biznesowej części dzielnicy Wola. Jego dominantę stanowi 180-metrowy wieżowiec – jeden z najwyższych w Warszawie. Wewnątrz kompleksu powstał dostępny dla mieszkańców miasta Plac Europejski z elementami małej architektury, fontannami i zielenią. Inwestycja otrzymała nieruchomościowego Oscara podczas MIPIM Awards w Cannes i tytuł Best Office & Business Development.

www.warsawspire.pl

Woronicza Qbik

Oddana do użytku w 2012 roku inwestycja Woronicza Qbik jest jednym z najbardziej unikatowych warszawskich projektów mieszkaniowych ostatnich lat. W położonym na Mokotowie budynku znajduje się 350 apartamentów w loftowym stylu, 1- i 2-poziomowych, o powierzchni do 206 m2. Część z nich wyposażono w wysokie na prawie 6 m panoramiczne okna, z których rozciąga się widok na warszawskie city.

Rezydencja Tumska

Rezydencja Tumska to część biurowo-mieszkalnego kompleksu zlokalizowanego przy Placu Bema we Wrocławiu, w sąsiedztwie ścisłego centrum miasta. Tym samym to pierwszy projekt Ghelamco zrealizowany w Polsce poza Warszawą. W kameralnym budynku zaprojektowano 71 apartamentów o zróżnicowanej powierzchni mieszkalnej oraz podziemny parking dla mieszkańców. Unikalny charakter rezydencji współtworzy efektowny wewnętrzny dziedziniec z iluminowaną fontanną.

Villa Pan Tadeusz

Villa Pan Tadeusz to pierwsza inwestycja mieszkaniowa Ghelamco w Polsce,
ukończona w 2005 roku. Zlokalizowany na warszawskiej Ochocie budynek o najwyższym standardzie wykończenia obejmuje 18 apartamentów i jest usytuowany obok jednej z największych oaz zieleni w mieście – Parku Szczęśliwickiego. Dlatego też w projekcie przewidziano duże okna i przestronne tarasy z widokiem na pobliski park i jezioro.