X
DZIĘKUJEMY!
TWOJA WIADOMOŚĆ
ZOSTAŁA WYSŁANA
ДОВІДАТИСЯ БІЛЬШЕ
Це поле є обов'язковим
Це поле є обов'язковим
Це поле є обов'язковим
Це поле є обов'язковим
* To pole jest obowiązkowe
Це поле є обов'язковим
Це поле є обов'язковим
Це поле є обов'язковим
Це поле є обов'язковим

ТУТ ВИ ЗМОЖЕТЕ РОЗВИВАТИ СВІЙ БІЗНЕС

miejsce tobie bliskie

Близьке П’ясечно - це єдиний у своєму роді житловий мікрорайон, який був спроектований таким чином, щоб поєднати в одному місці житлові, відпочинкові, послугові та комерційні функції. Завершений у два етапи, комплекс буде розташований на вулиці Туканув, біля виїзду на Варшаву, дороги S7, що будується, та траси на Магдаленку.

wygodne polozenie

В майбутньому Близьке П’ясечно складатиметься з приблизно 300 квартир, 156 з яких будуть розташовані у будівлях, що будуються в рамках першої черги. Також тут заплановано 27 послугових приміщень, розташованих навколо функціонально оформлених, зелених та відкритих дворів. Власники приміщень також матимуть у своєму розпорядженні паркомісця в гаражі.

przestrzen dla ciebie

Приваблива архітектура будівель та приміщень загального користування під відкритим небом справлять, що Вашими майбутніми Клієнтами будуть мешканці нашого мікрорайону, а також мешканці сусідніх будівель, які чекають на Ваш бізнес (на даний момент тут проживає близько 8 тис. мешканців). Всі вони неодмінно захочуть зробити покупки, поїсти або випити каву. Тут варто буде побувати!

ТОРГОВІ ПРИМІЩЕННЯ

apartment no. floor area in m2 plan check the price
0 79,37
0 95,49
0 70,10
0 96,38
0 67,35
0 91,66
0 91,37
0 61,39
0 55,99