Сполучення
різними способами

20 хвилин автомобілем новою трасою S7 до Варшави.
Завдяки новій трасі S7 Ви маєте можливість швидкого та ефективного доїзду до Варшави, що займає всього 20 хвилин автомобілем.

Лише 5 хвилин їзди на велосипеді або 15 хвилин ходьби до станцій PKP Івічна/Iwiczna (PKP – Польська державна залізниця) або PKP Пясечно/Piaseczno.
Комплекс розташований на зручній відстані від станцій PKP Івічна/Iwiczna і PKP Пясечно/Piaseczno, надаючи Вам легкий доступ до залізниці.

Приблизно 20 хвилин двома лініями (S4 і S40) Міською швидкісною залізницею до Варшави.
Завдяки лініям S4 і S40 Міської швидкісної залізниці, Ви можете комфортно подорожувати до центру Варшави за 20 хвилин.

Приблизно 30 хвилин автобусом до станції метро Вілановська/ Wilanowska.
Комплекс має хороше автобусне сполучення зі станцією метро Вілановська/ Wilanowska, що дозволяє Вам комфортно подорожувати до різних частин міста.

Біля самого комплексу знаходиться вулиця Туканів, яка забезпечує комфортний доїзд до дому.
Близькість нової вулиці Туканув (ul. Tukanów), що забезпечує Вам легкий та зручний доступ до Вашого дому.

ПЕРЕВІРТЕ МАРШРУТ

Тут Ви відчуватимете
зручність кожного дня

Купування на відстані витягнутої руки.
Поблизу розташовані як великі популярні торговельні мережі, так і менші магазини, що ідеально підходять для щоденних купівель. Ви можете знайти тут такі магазини як Жабка, Biedronka або Stokrotka. На першому етапі комплексу є сучасний торговельний перехід, завдяки якому всі найважливіші справи можна буде вирішити поруч з домом.

Сучасний торговельний центр.
Поруч, на вулиці Новій/ Nowej, розташована сучасна торговельна галерея N-Park. Ви знайдете тут багато відомих магазинів, таких як SMYK, RTV Euro AGD, JYSK, ALDI, SuperPharm, а також медичний центр LUX MED.

Багатий вибір для купування.
У самому П'ясечно та на околицях існує багато інших маркетів і торговельних центрів. До відомих місць належать Designer Outlet, Auchan, Leroy Merlin і Decathlon, які пропонують широкий вибір продуктів і послуг.

Тут Ви відпочинете
із задоволенням

Багатий спортивний асортимент.
У Ґмінному спортивно-рекреаційному центрі доступні майданчики та басейн закритого типу, що дозволяють займатися щоденною фізичною активністю без зайвих доїздів.

Спортзали та спортивні центри.
Поруч із комплексом Ви знайдете різноманітні спортзали та спортивні центри, що дозволять вам піклуватися про фізичну форму та здоров'я.

Місця для прогулянок.
Центр П'ясечно пропонує привабливі місця для прогулянок, де Ви можете прогулютися, насолоджуючись чудовими краєвидами та релаксивним оточенням.

Туристичні обʼєкти

Близькість туристичних обʼєктів, окрема Залещє Долне/ Zalesie Dolne та Констанцін-Єзьорна/Konstancin-Jeziorna дозволить Вам відкривати нові місця та відчувати унікальні туристичні задоволення. Можливість каякінгу річкою Єзьорка/ Jeziorkа, а також доступ до велосипедних маршрутів забезпечить багато можливостей для поціновувачів водних і велосипедних пригод та активного відпочинку.

Близькість природи

Пристрасть верхової їзди.
Сусідство із конюшнями дозволяє розвивати пристрасть до верхової їзди та встановлювати тісний контакт з цими чудовими тваринами.

Місцева атмосфера.
Можливість поїздки історичним вузькоколійним залізничним маршрутом доасть змогу Вам перенестися у часі та відчути відрізок історії цієї місцевості.

Ліси та ландшафтні парки в околицях П'ясечно пропонують відмінне місце для прогулянок, екскурсій та контакту з природою, що позитивно впливає на здоров'я та самопочуття.

Безпечне місце для ваших дітей

Наявність поблизу різноманітних чудових шкіл та дитячих садків.
Мешканці житлового комплексу Bliskie Piaseczno мають доступ до сучасних освітніх закладів у найближчій околиці. Обʼєднання державних шкіл у Новій Івічній/Nowej Iwicznej та Освітньо-мультимедійний центр у П'ясечно — це освітні заклади, яким можуть позаздрити жителі Варшави. Родини, що проживають в житловому комплексі Bliskie Piaseczno не мають хвилюватися про дорогу до шкіл і дитсадків, що дозволяє заощадити час та забезпечити дітям належну освітню підтримку та розвиток.

Житловий комплекс з доступом до внутрішнього дворику закритого типу тільки для мешканців.
Це гарантія спокою та приватності. Завдяки тому, що доступ на територію комплексу обмежений, можна насолоджуватися почуттям інтимності та безпеки.