Недалеко від Пясечно в житловому масиві Stanjulace - нова якість

Зелений мікрорайон

Мікрорайон Bliskie Piaseczno - це місце, де природа є близькою з повсякденним життям. Великі подвір’я, сквери та просторі зелені зони заохочують проводити час на свіжому повітрі. Різноманітні зелені насадження, включно із зеленими кущами та квітучими багаторічниками, додають чарівності мікрорайону протягом усього року.

Недалеко від Пясечно в житловому масиві Stanjulace - нова якість

Фотовольтаїчні (сонячні) панелі для екологічної енергії

На дахах будинків II етапу мікрорайону Bliskie Piaseczno будуть встановлені фотовольтаїчні (сонячні) панелі, що використовують сонячну енергію для виробництва чистої електричної енергії, яка буде підживлювати зони загального користування, такі як сходові клітки чи подвір’я. Це не лише ефективне використання природних ресурсів, але також корисний крок у напрямку зменшення споживання невідновлювальних джерел енергії та зниження експлуатаційних витрат.

Підтримка електромобільності

Мікрорайон Близьке П’ясечно орієнтується на майбутнє й пропонує місця для паркування у гаражах з можливістю встановлення зарядних пристроїв для електромобілів та електричних велосипедів і самокатів. Це не тільки зручність для власників цього виду транспортних засобів, але також активний вклад у розвиток екологічних способів пересування. Завдяки цьому мешканці мікрорайону можуть без проблем зарядити свої транспортні засоби.

Недалеко від Пясечно в житловому масиві Stanjulace - нова якість

Популяризація екологічних
транспортних засобів

Мікрорайон Близьке П’ясечно – це не тільки простір для мешканців. Це також оточення, яке заохочує вибирати більш зрівноважені способи пересування. Стійки для велопарковки, доступні на території мікрорайону, створюють відповідну атмосферу серед мешканців, щоб використовувати екологічні альтернативи. Це не тільки допомагає зменшити викиди забруднюючих речовин, але й сприяє більш здоровому стилю життя. Додатково можливість доїхати до Варшави сучасним потягом SKM, дає змогу замінити автомобіль екологічним залізничним транспортом.

Недалеко від Пясечно в житловому масиві Stanjulace - нова якість